- کد خبر: 14463321 تاریخ ایجاد: 01:28
روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرمحمدیه
فرا رسیدن حلول عید سعید فطر ،عید بندگی بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد
تصویر خبر
عید فطر را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین اعیاد مسلمانان جهان به شمار آورد. مسلمانان این عید فرخنده را که بعد از اتمام ماه مبارک رمضان می‌باشد به یکدیگر تبریک گفته و از خداوند خواستار مقبول واقع شدن مناجات‌هایشان در این ماه هستند.

پیام تبریک امام جمعه شهرمحمدیه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

اکنون یک ماه از تطهیر جان ودرخشش نورایمان در دلهای آسمانی می گذرد امیداست که توانسته باشیم از ذلال چشمه انوار الهی در رمضان دل وجان را بشوییم ولایق خیر ونیکی اش گردیم.

عیدفطر روز تولد دوباره انسان وفصل تازه شکفتن ایمان در روح وجان های پاک وبیدار است.عیدفطر عیدفطرتهای روشنی است که پس از گذشت یک ماه روزه داری در نخستین روز ماه شوال اجر پاداش خودرا تنها باقرب الهی جستجو میکنند. عید فطر روزی است که انسان به فطرت پاک خود برمی گردد وبه شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران به حمدوستایش باری تعالی پرداخته وزنگار گناه را از آئینه روشن قلب وجان می زداید.

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات در آستانه حلول ماه شوال ، فرارسیدن عید سعیدفطر ،عیدفضیلت ورستگاری را به تمامی مسلمین بویژه شما مومنین خداجوی که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار وهرشامگاه رابه شوق سیراب شدن ازفیض سحرگاه به پایان رسانده اید تبریک وتهنیت عرض نموده وخداوند سبحان را حمد وسپاس می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد تا با روزه داری در این ماه تهذیب وتزکیه نفس باردیگر با استعانت از حضرت دوست به آرامش روحانی دست یابیم .

امیداست نیازها ونجواهای خالصانه مهمانان حضرت دوست که در کوچه های سبز کلمات وحی فیوضات قدر را دریافته اند باعنایت ویژه حضرت ولی عصر (عج) به هدف اجابت واستجابت برساند وازخداوند سبحان رستگاری وعزت وکرامت همگان را مسئلت دارم.

والسلام علیکم

سید حسن موسوی موینی ( امام جمعه شهرمحمدیه)


 

Sabz Map