تاريخ روز

جمعه 1396/4/30 - 7 : 8
  • آنچه در خوزستان برای مردم پیش آمد دل انسان را می خراشد

  • طنین شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 22 بهمن مردم خوزستان

  • سفر مدیر محترم ستاد های نماز جمعه کشور حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح به استان خوزستان

  • 95-10-1 - گردهمایی و کارگاه آموزی مسئولین ستادهای نماز جمعه استان

- کد خبر: 1191698 تاریخ ایجاد: 09:50
امام جمعه موقت اهواز:نسل جوان، آماده دفاع از کشور در همه صحنه هاست
نسل جوان، آماده دفاع از کشور در همه صحنه هاست
تصویر خبر
امام جمعه موقت اهواز با تجلیل از حضور مردم به ویژه جوانان در عرصه های دفاع از کشور، گفت:نسل جوان امروز، آماده جانفشانی و دفاع از کشور است و اگر واقعه ای همچون عاشورا اتفاق بیفتد همه آنها به میدان می آیند.
حجت الاسلام احمدرضا حاجتی در خطبه های این هفته نمازجمعه اهواز با تجلیل از حضور حماسی مردم در صحنه های دفاع از کشور به ویژه نهم دیماه 88، گفت:حماسه ملت ایران در نهم دی ماه را روزی ماندگار در تاریخ کشور دانست و گفت:این روز، بصیرت مردم را بیشتر کرد.

وی اضافه کرد:حماسه نهم دی ماه در تاریخ کشور ماندگار شد و به گفته مقام معظم رهبری بیداری مردم باعث شد که فتنه 88 را بشناسند و آن را بشکنند.

وی این روز را عامل بصیرت افزایی مردم دانست و افزود:مردم ایران مفتخرند که در لحظات حساس دفاع از کشور، در لحظه و به موقع به میدان آمده و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده اند.

حجت الاسلام حاجتی اظهار کرد:شعار 'مرگ بر آمریکا' دشمن شکن و برای دشمنان نومیدکننده بوده است و به آمریکایی هایی که در تردید هستند، باید پیام دهیم که ایرانیان، طالب حق و طرفدار نهضت و تفکر امام حسین (ع) هستند و با یزید و یزدیان همراهی نمی کنند.

امام جمعه موقت اهواز در ادامه سخنانش با بیان اینکه مردم ولایتمدار و بصیر ایران در مقابل هجوم به حرم حضرت زینب (س) ایستادند، افزود:مدافعان حرم و شهدای این جبهه ها با ایستادگی خود محاصره دیگر رزمندگان را شکستند و آمده اند تا بگویند که هنوز در صحنه ایم و تا آخرین نفس نیز ایستادگی می کنیم.

وی همچنین با گرامیداشت سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری در اول دی 1358، افزود:اقدام قابل تقدیر کارکنان این شرکت شعار 'ما می توانیم' را محقق کرد و آنها را روسفید کرد.

حجت الاسلام حاجتی در فراز دیگری از سخنانش سالروز حماسه شهدای هویزه را یادآور شد و افزود:این شهر با مردمان و عشایر غیور عرب و سپاهیان اسلام و دانشجویان خط امام افتخارآفرینی کرد.

15 دی ماه سال 1359 نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پشتیبانی زرهی ارتش جمهوری اسلامی عملیاتی را علیه نیروهای عراقی در منطقه عملیاتی هویزه اجرا کردند که با پیروزی غیرمنتظره همراه بود....ایرنا


Sabz Map

 

علیرضا علم
علیرضا علم
رابط استان

ناصر قشونی
ناصر قشونی
مسئول ستاد
ستاد نماز جمعه ويس
سیدمحمدجوادهاشمی
سیدمحمدجوادهاشمی
مسئول ستاد
ستاد نماز جمعه چمران
ابراهیم شادی پور
ابراهیم شادی پور
مسئول ستاد
ستاد نماز جمعه شوشتر
عادل فریحی
عادل فریحی
مسئول ستاد
ستاد نماز جمعه آبادان
علیرضا علم
علیرضا علم
مسئول ستاد
ستاد نماز جمعه اهواز